Otsin sobivat automatti oma autole:

Nõelvildist automatid Alfa Romeo GT 2004-2011 jaoks

 
Peab
 
Grafiit
 
Antraciet
 
Vaiba värv
 
Must
 
Grafiit
 
Meresinine
 
Rohuroheline
 
Tumesinine
 
Erksinine
 
Helehall
 
Punane
 
Roosa
 
Helesinine
 
Oranž
 
Valge
 
Kollane
 
Helepunane
 
Standardne matikomplekt
 
Autojuhi lisamatt
8,00 €
 
Kaks autojuhi lisamatti
15,00 €
 
Ainult esimatid
−4,75 €
 
Ainult autojuhi matt
−12,75 €
 
Ainult kaks autojuhi matti
−4,75 €
 
Ainult tagumised matid
−15,00 €
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
Universaalne paigaldusmaterjal
 • Me valmistame kõik tooted ise täpselt teie soovide kohaselt
 • Sobivuse garanti - vastasel juhul raha tagasi
 • Tarne hind
 • 30 päevane tasuta tagastus
Teie valitud valikud
  37,95 € 31,62 €
  Üksikasjad

  Need nõelvildist automatid on valmistatud vastupidavast vaibast ning on spetsiaalselt sobitatud Alfa Romeo GT 2004-2011 mudelitele. Need kvaliteetsed automatid on sageli autode standardvarustuses juba tehasest väljumisel. See vaip on saadaval kolmes värvitoonis: must, antratsiit ja grafiit.

  See vaip on valmistatud polüpropüleenist ja on kaaluga 2000 g/m2. Tegu on väga vastupidava automatiga, millel on ohutu libisemisvastane põhi. Need matid on varustatud kinnitussüsteemiga, et hoida neid kindlalt paigal.

  See artikkel sisaldab mitmeid fotosid. Esimene foto kujutab kvaliteetvaipa, teisel on kuvatud kinnitussüsteem, mille me matiga kaasa anname. Samuti näitame joonisel ära, kuidas vaip sobitub. Igal autol on unikaalne sobituvus. Joonise abil saate kontrollida mati kuju.

  Anna automattidele personaalne välimus valides endale meelepärase värviga äärise. See on juba hinna sees. Andke automattidele viimase lihvi omaenda tekstist logoga. Kas tellite autoettevõtte nimele? Sellisel juhul saame hea hinnaga tikkida mattidele ka ettevõtte logo. Pange tähele! Meil ei ole lubatud kasutada brändide logosid või autobrände ega ka autode nimesid, mille kaubamärk on seadusega kaitstud.

  Autojuhi mattidega tulevad kaasa kannatugevdused. Autojuhi matt kulub kõige kiiremini, kuna enamiku ajast sõidab autojuht üksinda. Seetõttu tasub kaaluda autojuhi kohale lisamati soetamist. Sellisel juhul lisandub vaid väike lisakulu. Kui autojuhi matt on ära kulunud, ei pea kogu komplekti välja vahetama. Siis saab kasutusele võtta uue vaiba. Kas väljavahetamist vajavad vaid tagumised matid? Sellisel juhul valige ning tellige vaid tagumised matid. Kuna me ise oleme tootjad, annab see meile võimaluse olla väga paindlikud.

  Lühidalt öeldes: pange kokku omaenda unikaalne komplekt ning me garanteerime selle sobivuse. Mittesobivuse korral pakume teile Raha tagasi garantiid!

  Lisainfo
  Lisainfo
  Sobilik autodele:Alfa Romeo GT 2004
  Alfa Romeo GT 2005
  Alfa Romeo GT 2006
  Alfa Romeo GT 2007
  Alfa Romeo GT 2008
  Alfa Romeo GT 2009
  Alfa Romeo GT 2010
  Alfa Romeo GT 2011
  Arvustused
  Write Your Own Review
  Arvustatav toode:Nõelvildist automatid Alfa Romeo GT 2004-2011 jaoks
  Sinu hinnang
  FAQ
  Küsimusi pole