Otsin sobivat automatti oma autole:

Super veluurist automatid Honda Civic 3 ust 1996-2001 jaoks

 
Peab
 
Tumehall
 
Vaiba värv
 
Must
 
Grafiit
 
Meresinine
 
Rohuroheline
 
Tumesinine
 
Erksinine
 
Helehall
 
Punane
 
Roosa
 
Helesinine
 
Oranž
 
Valge
 
Kollane
 
Helepunane
 
Standardne matikomplekt
 
Autojuhi lisamatt
9,00 €
 
Kaks autojuhi lisamatti
15,00 €
 
Ainult esimatid
−15,00 €
 
Ainult autojuhi matt
−20,00 €
 
Ainult kaasreisija matt
−20,00 €
 
Ainult kaks autojuhi matti
−15,00 €
 
Ainult tagumised matid
−20,00 €
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
Universaalne paigaldusmaterjal
 • Me valmistame kõik tooted ise täpselt teie soovide kohaselt
 • Sobivuse garanti - vastasel juhul raha tagasi
 • Tarne hind
 • 30 päevane tasuta tagastus
Teie valitud valikud
  70,50 € 58,75 €
  Üksikasjad

  Need automattid on valmistatud väga luksuslikust, veloorikvaliteediga vaibast. See on kõige eksklusiivsem vaip, mis on saadaval. Need on täpselt kohandatud Honda Civic 3 ust 1996-2001. See kvaliteetne vaip annab autole eksklusiivse välimuse. See vaip on saadaval musta ja tumehalli värvi.

  Vaip on valmistatud polüamiidist ja selle kaal on 2500 gr/m2. See on väga tihedalt kootud (tufitud) vaip. See hoiab mustuse vaipade peal. Erinevus tavalistest veloorist automattidest on vaiba raskus. Tavalise velor vaiba pindala on 2100 gr/m2. Need automattid tarnitakse ilma täiendava kanna tugevduseta, sest see ei ole vaiba paksuse tõttu tehniliselt võimalik. See annab automattidele väga eksklusiivse välimuse. Matid on libisemiskindla aluspinnaga, mis tagab ohutu kasutamise. Need matid tulevad koos kinnitusmaterjaliga, et need kindlalt kinnitada.See artikkel sisaldab mitmeid fotosid. Esimene foto kujutab kvaliteetvaipa, teisel on kuvatud kinnitussüsteem, mille me matiga kaasa anname. Samuti näitame joonisel ära, kuidas vaip sobitub. Igal autol on unikaalne sobituvus. Joonise abil saate kontrollida mati kuju.

  Andke automattidele personaalne välimus, valides endale meelepärase värviga äärise. See on juba hinna sees. Andke automattidele viimane lihv omaenda tekstist logoga. Kas tellite autoettevõtte nimele? Sellisel juhul saame hea hinnaga tikkida mattidele ka ettevõtte logo. Pange tähele! Meil ei ole lubatud kasutada brändide logosid või autobrände ega ka autode nimesid, mille kaubamärk on seadusega kaitstud.

  Autojuhi matt kulub kõige kiiremini, kuna enamiku ajast sõidab autojuht üksinda. Seetõttu tasub kaaluda autojuhi kohale lisamati soetamist. Sellisel juhul lisandub väike lisatasu. Kui autojuhi matt on ära kulunud, ei pea kogu komplekti välja vahetama. Siis saab kasutusele võtta uue vaiba. Kas väljavahetamist vajavad vaid tagumised matid? Sellisel juhul valige ning tellige vaid tagumised matid. Kuna me ise oleme tootjad, annab see meile võimaluse olla väga paindlikud.

  Lühidalt öeldes: pange kokku omaenda unikaalne komplekt ning me garanteerime selle sobivuse. Mittesobivuse korral pakume teile Raha tagasi garantiid!

  Lisainfo
  Lisainfo
  Sobilik autodele:Honda Civic 1996
  Honda Civic 1997
  Honda Civic 1998
  Honda Civic 1999
  Honda Civic 2000
  Honda Civic 2001
  Arvustused
  Write Your Own Review
  Arvustatav toode:Super veluurist automatid Honda Civic 3 ust 1996-2001 jaoks
  Sinu hinnang
  FAQ
  Küsimusi pole