Otsin sobivat automatti oma autole:

Ribivaibast automatt Mitsubishi Space Gear keskmine matt 1995-1998 jaoks

Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
Universaalne paigaldusmaterjal
  • Me valmistame kõik tooted ise täpselt teie soovide kohaselt
  • Sobivuse garanti - vastasel juhul raha tagasi
  • Tarne hind
  • 30 päevane tasuta tagastus
45,95 € 38,29 €
Üksikasjad

Need automatid on valmistatud vastupidavast nõelvildist toodetud kvaliteetvaibast, millel on ribimotiiv. Need on kohandatud spetsiaalselt Mitsubishi Space Gear keskmine matt 1995-1998 mudelitele. Neid kvaliteetseid automatte kasutatakse laialdaselt tarbesõidukite ja kaubikute puhul. See vaip tuleb antratsiit värvitoonis.

Vaip on valmistatud polüpropüleenist ja on kaaluga 2750 g/m2. Tegu on väga vastupidava automatiga, millel on ohutu libisemisvastane põhi. Need matid on varustatud kinnitussüsteemiga, et hoida neid kindlalt paigal.

See artikkel sisaldab mitmeid fotosid. Esimene foto kujutab kvaliteetvaipa, teisel on kuvatud kinnitussüsteem, mille me matiga kaasa anname. Samuti näitame joonisel ära, kuidas vaip sobitub. Igal autol on unikaalne sobituvus. Joonise abil saate kontrollida mati kuju.

Andke automattidele personaalne välimus valides endale meelepärase värviga äärise. See on juba hinna sees. Andke automattidele viimane lihv omaenda tekstist logoga. Kas tellite autoettevõtte nimele? Sellisel juhul saame hea hinnaga tikkida mattidele ka ettevõtte logo. Pange tähele! Meil ei ole lubatud kasutada brändide logosid või autobrände ega ka autode nimesid, mille kaubamärk on seadusega kaitstud.

Autojuhi mattidega tulevad kaasa kannatugevdused. Autojuhi matt kulub kõige kiiremini, kuna enamiku ajast sõidab autojuht üksinda. Seetõttu tasub kaaluda autojuhi kohale lisamati soetamist. Sellisel juhul lisandub vaid väike lisakulu. Kui autojuhi matt on ära kulunud, ei pea kogu komplekti välja vahetama. Siis saab kasutusele võtta uue vaiba. Kas väljavahetamist vajavad vaid tagumised matid? Sellisel juhul valige ning tellige vaid tagumised matid. Kuna me ise oleme tootjad, annab see meile võimaluse olla väga paindlikud.

Lühidalt öeldes: pange kokku omaenda unikaalne komplekt ning me garanteerime selle sobivuse. Mittesobivuse korral pakume teile Raha tagasi garantiid!

Lisainfo
Lisainfo
Sobilik autodele:Mitsubishi Space Gear 1995
Mitsubishi Space Gear 1996
Mitsubishi Space Gear 1997
Mitsubishi Space Gear 1998
Arvustused
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Ribivaibast automatt Mitsubishi Space Gear keskmine matt 1995-1998 jaoks
Sinu hinnang
FAQ
Küsimusi pole