Otsin sobivat automatti oma autole:

Ribivaibast automatt Toyota Avensis 2003-2009 jaoks

 
Vaiba värv
 
Must
 
Grafiit
 
Meresinine
 
Rohuroheline
 
Tumesinine
 
Erksinine
 
Helehall
 
Punane
 
Roosa
 
Helesinine
 
Oranž
 
Valge
 
Kollane
 
Helepunane
 
Standardne matikomplekt
 
Autojuhi lisamatt
8,00 €
 
Kaks autojuhi lisamatti
15,00 €
 
Ainult esimatid
−6,00 €
 
Ainult autojuhi matt
−15,00 €
 
Ainult kaks autojuhi matti
−6,00 €
 
Ainult tagumised matid
−15,00 €
Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
Originaal paigaldusmaterjal
 • Me valmistame kõik tooted ise täpselt teie soovide kohaselt
 • Sobivuse garanti - vastasel juhul raha tagasi
 • Tarne hind
 • 30 päevane tasuta tagastus
Teie valitud valikud
  45,95 € 38,29 €
  Üksikasjad

  Need automatid on valmistatud vastupidavast nõelvildist toodetud kvaliteetvaibast, millel on ribimotiiv. Need on kohandatud spetsiaalselt Toyota Avensis 2003-2009 mudelitele. Neid kvaliteetseid automatte kasutatakse laialdaselt tarbesõidukite ja kaubikute puhul. See vaip tuleb antratsiit värvitoonis.

  Vaip on valmistatud polüpropüleenist ja on kaaluga 2750 g/m2. Tegu on väga vastupidava automatiga, millel on ohutu libisemisvastane põhi. Need matid on varustatud kinnitussüsteemiga, et hoida neid kindlalt paigal.

  See artikkel sisaldab mitmeid fotosid. Esimene foto kujutab kvaliteetvaipa, teisel on kuvatud kinnitussüsteem, mille me matiga kaasa anname. Samuti näitame joonisel ära, kuidas vaip sobitub. Igal autol on unikaalne sobituvus. Joonise abil saate kontrollida mati kuju.

  Andke automattidele personaalne välimus valides endale meelepärase värviga äärise. See on juba hinna sees. Andke automattidele viimane lihv omaenda tekstist logoga. Kas tellite autoettevõtte nimele? Sellisel juhul saame hea hinnaga tikkida mattidele ka ettevõtte logo. Pange tähele! Meil ei ole lubatud kasutada brändide logosid või autobrände ega ka autode nimesid, mille kaubamärk on seadusega kaitstud.

  Autojuhi mattidega tulevad kaasa kannatugevdused. Autojuhi matt kulub kõige kiiremini, kuna enamiku ajast sõidab autojuht üksinda. Seetõttu tasub kaaluda autojuhi kohale lisamati soetamist. Sellisel juhul lisandub vaid väike lisakulu. Kui autojuhi matt on ära kulunud, ei pea kogu komplekti välja vahetama. Siis saab kasutusele võtta uue vaiba. Kas väljavahetamist vajavad vaid tagumised matid? Sellisel juhul valige ning tellige vaid tagumised matid. Kuna me ise oleme tootjad, annab see meile võimaluse olla väga paindlikud.

  Lühidalt öeldes: pange kokku omaenda unikaalne komplekt ning me garanteerime selle sobivuse. Mittesobivuse korral pakume teile Raha tagasi garantiid!

  Lisainfo
  Lisainfo
  Sobilik autodele:Toyota Avensis 2003
  Toyota Avensis 2004
  Toyota Avensis 2005
  Toyota Avensis 2006
  Toyota Avensis 2007
  Toyota Avensis 2008
  Toyota Avensis 2009
  Arvustused
  Write Your Own Review
  Arvustatav toode:Ribivaibast automatt Toyota Avensis 2003-2009 jaoks
  Sinu hinnang
  FAQ
  Küsimusi pole